Kasia Waniek

Rejestracja wizyty w Ambulatorium Gynmed

Gdy chodzi o usunięcie ciąży ważne jest, abyś podjęła własną i suwerenną decyzję oraz byś była przekonana o tym, że w tej sytuacji ta właśnie decyzja jest dla CIEBIE najlepsza.

Ambulatorium Gynmed zajmuje się antykoncepcją i aborcją, jednak dzwoniące do nas kobiety z Polski najczęściej znalazły się w sytuacji niechcianej lub nieplanowanej ciąży i szukają informacji na temat zabiegu aborcji. Zgłoszenia do zabiegu przyjmowane są tylko drogą telefoniczną. Po przeczytaniu informacji na stronie i podjęciu decyzji o przerwaniu ciąży prosimy o telefon w godzinach pracy ambulatorium. Godziny otwarcia oraz numery telefonów podane są na stronie głównej. Podczas konsultacji telefonicznej zbierane są informacje na temat zdrowia, które są wymagane do zgłoszenia pacjentki na zabieg. W czasie rozmowy udzielamy informacji o metodach aborcji oraz o tym jak wygląda Pani pobyt w naszym ambulatorium.

Wymagane dane to imię i nazwisko (zabieg może zostać przeprowadzony również anonimowo), data urodzenia, pierwszy dzień ostatniej menstruacji oraz waga i wzrost. W rozmowie pytamy również o schorzenia, ewentualne alergie na leki lub pokarmy, palenie papierosów, aktualnie przyjmowane leki. Jeśli cierpi Pani na jakąś chorobę, prosimy nie przerywać przyjmowania leków, ale poinformować o nich w rozmowie zgłoszeniowej. Prośba ta dotyczy wszelkich problemów zdrowotnych z którymi się Pani boryka, informacja o nich zostanie przekazana dalej i będziemy mogli dzięki temu optymalnie przygotować się do Pani wizyty.

Prosimy uwzględnić, że w przypadku wybrania metody chirurgicznej pobyt we Wiedniu zajmuje  min. dwa dni. W pierwszy dzień pobytu wyznaczona zostanie wizyta mająca na celu udzielenie informacji, przeprowadzenie badania ginekologicznego wymaganego do zabiegu, a zabieg odbywa się w dniu następnym. Dokładna godzina zabiegu zostaje podana w pierwszy dzień pobytu.

Skontaktuj się telefonicznie z polskojęzyczną asystentką

Dyżury telefoniczne prowadzi pani Magda, która towarzyszy również polskojęzycznym pacjentkom Ambulatorium Gynmed w ramach sprawdzonej już asysty językowej.

Rezerwacja wizyt w Ambulatorium Gynmed możliwa jest tylko drogą telefoniczną. Polskojęzyczna konsultantka dyżyrująca w poniedziałki, środy i piątki od godziny 9:00 do 16:00 realizuje rezerwacje dla osób, które nie władają językiem niemieckim lub angielskim w stopniu komunikatywnym i wymagają przez to wsparcia tłumacza. Prosimy o zgłoszenie pod numerem telefonu: 0043 699 178 178 00. Jeżeli pod tym numerem włącza się automatyczna sekretarka, prosimy o zostawienie wiadomości z numerem telefonu, aby umożliwić szybki kontakt.

Jeśli zechcą Państwo uzyskać informację bez asysty, jest to oczywiście możliwe – prosimy w tym celu o zgłoszenie do Ambulatorium Gynmed w godzinach otwarcia kliniki (od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00).

Prosimy w tym miejscu o Państwa wyrozumiałość: chętnie udzielamy dodatkowych informacji wykraczających poza treści zamieszczone na stronie i odpowiadamy na pytania, jednak lektura strony Ambulatorium Gynmed jest podstawą do rozmowy.

Niestety oddzwonienie do Państwa nie jest możliwe, prosimy kontaktować się do skutku.

Jeśli zechcą Państwo uzyskać informację bez asysty, jest to oczywiście możliwe – prosimy w tym celu o zgłoszenie bezpośrednio do Gynmed w godzinach otwarcia kliniki (od poniedziałku do piątku od godziny 9 do 17).

Prosimy w tym miejscu o Państwa wyrozumiałość: chętnie udzielamy dodatkowych informacji wykraczających poza treści zamieszczone na stronie i odpowiadamy na pytania, jednak lektura strony Ambulatorium Gynmed jest podstawą do rozmowy.

Niestety oddzwonienie do Państwa nie jest możliwe, prosimy kontaktować się do skutku.

WEB design, production & maintenance by FOX medialab & design * www.fox.co.at