Kasia Waniek

Rejestracja wizyty w Ambulatorium Gynmed

Gdy chodzi o usunięcie ciąży ważne jest, abyś podjęła własną i suwerenną decyzję oraz byś była przekonana o tym, że w tej sytuacji ta właśnie decyzja jest dla CIEBIE najlepsza.

Ambulatorium Gynmed zajmuje się antykoncepcją i aborcją, jednak dzwoniące do nas kobiety z Polski najczęściej znalazły się w sytuacji niechcianej lub nieplanowanej ciąży i szukają informacji na temat zabiegu aborcji. Zgłoszenia do zabiegu przyjmowane są tylko drogą telefoniczną. Po przeczytaniu informacji na stronie i podjęciu decyzji o przerwaniu ciąży prosimy o telefon w godzinach pracy ambulatorium. Godziny otwarcia oraz numery telefonów podane są na stronie głównej. Podczas konsultacji telefonicznej zbierane są informacje na temat zdrowia, które są wymagane do zgłoszenia pacjentki na zabieg. W czasie rozmowy udzielamy informacji o metodach aborcji oraz o tym jak wygląda Pani pobyt w naszym ambulatorium.

Wymagane dane to imię i nazwisko (zabieg może zostać przeprowadzony również anonimowo), data urodzenia, pierwszy dzień ostatniej menstruacji oraz waga i wzrost. W rozmowie pytamy również o schorzenia, ewentualne alergie na leki lub pokarmy, palenie papierosów, aktualnie przyjmowane leki. Jeśli cierpi Pani na jakąś chorobę, prosimy nie przerywać przyjmowania leków, ale poinformować o nich w rozmowie zgłoszeniowej. Prośba ta dotyczy wszelkich problemów zdrowotnych z którymi się Pani boryka, informacja o nich zostanie przekazana dalej i będziemy mogli dzięki temu optymalnie przygotować się do Pani wizyty.

Prosimy uwzględnić, że w przypadku wybrania metody chirurgicznej pobyt we Wiedniu zajmuje  min. dwa dni. W pierwszy dzień pobytu wyznaczona zostanie wizyta mająca na celu udzielenie informacji, przeprowadzenie badania ginekologicznego wymaganego do zabiegu, a zabieg odbywa się w dniu następnym. Dokładna godzina zabiegu zostaje podana w pierwszy dzień pobytu.

Skontaktuj się telefonicznie z polskojęzyczną asystentką

Dyżury telefoniczne prowadzi pani Anna Jaskólska, która towarzyszy również polskojęzycznym pacjentkom Ambulatorium Gynmed w ramach sprawdzonej już asysty językowej.

Rezerwacja wizyt w Ambulatorium Gynmed możliwa jest tylko drogą telefoniczną. Polskojęzyczna konsultantka dyżyrująca pod numerem 0043 178 178 07 realizuje rezerwacje dla osób, które nie władają językiem niemieckim lub angielskim w stopniu komunikatywnym i wymagają przez to wsparcia tłumacza. Jeśli asysta językowa nie jest konieczna, prosimy o zgłoszenie bezpośrednio do Ambulatorium Gynmed (numer telefonu: 0043 178 178 00). Jeżeli pod tym numerem włącza się automatyczna sekretarka, prosimy o zostawienie wiadomości z numerem telefonu, aby umożliwić szybki kontakt.

Jeśli zechcą Państwo uzyskać informację bez asysty, jest to oczywiście możliwe – prosimy w tym celu o zgłoszenie bezpośrednio do Gynmed w godzinach otwarcia kliniki (od poniedziałku do piątku od godziny 9 do 17).

Prosimy w tym miejscu o Państwa wyrozumiałość: chętnie udzielamy dodatkowych informacji wykraczających poza treści zamieszczone na stronie i odpowiadamy na pytania, jednak lektura strony Ambulatorium Gynmed jest podstawą do rozmowy.

Niestety oddzwonienie do Państwa nie jest możliwe, prosimy kontaktować się do skutku.

WEB design, production & maintenance by FOX medialab & design * www.fox.co.at